Názor mužů na dámské legíny

Co muž, to názor

Bezesporu pravdivá věc v mnohých případech, ale pokud se zaměřím na legíny a jejich průzkum, jak se mladíkům a pánům na ženách líbí, v nich mají muži jasno. 

 


V legínách mají muži jasno

Zcela bezkonkurenčně vyhrál názor přesvědčující, že legíny jsou na ženách opravdu sexy. Položme si otázku, proč jsou dámské legíny tak přitažlivé? Odpověď je vcelku jednoduchá.

 

 

Výhody dámských legín

Legíny totiž vynikají vlastnostmi, které ostatní kalhoty nezdůrazňují. Zaměřme se blíže a zkusme najít rozlišné prvky kalhot (například riflí) a dámských legín. Nejvíce viditelným rozdílem je, že dámské legíny zdůrazňují ženské křivky a proporce. Legíny se vyznačují na rozdíl od riflí tím, že jsou bez kapes. V drtivé většině jsou také lehčí a daleko pružnější, což zpříjemní pohyb každé ženy. Neměli bychom také zapomenout na fakt, že jsou příjemnější na dotek. Další báječnou výhodou je jejich universální velikost, což jsem zdůraznila výše, tudíž se nemusíte bát, pokud naberete přes Vánoce 3 kila, že se do nich nenasoukáte. 

 

Pokud chcete oslnit muže a obohatit šatník o něco, co je v této době módní, neváhejte a vyberte si u nás z nejširšího sortimentu dámských legín za perfektní ceny. 

 

Dámské legíny