Logo
Radu nad zlato?
Po - Ne (8 - 19 hod.)
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

 

E-shop Leginy.cz je online obchod orientovaný především na tolik milované legíny. S touto specializací jsme největší a nejstarší v Česku. První kousky jsme vám začali posílat už v roce 2012 a od té doby máme tisíce nadšených zákazníků. Mezitím jsme získali řadu ocenění a napsali o nás nejčtenější magazíny pro ženy. Pokud nás ještě neznáte, prolomte ledy i vy.

Protože neustále rosteme a vy hledáte vhodné kombinace s legínami, pod svá křídla jsme vzali i podobný sortiment, jako jsou třeba topy. Nově u nás proto najdete celou škálu trendy oblečení i doplňků.

Všechno zboží máme přímo na našem skladě, takže nečekáte dlouhé dny na odeslání balíčku. Protože vás máme rádi a kvůli vám Leginy.cz fungují, v každé zásilce najdete něco navíc.

 

Požadavky na kvalitu zpracování vzrůstají, čehož si dobře všímáme. Je to jen dobře.

Měřítkem našeho úspěchu je projevená míra důvěry a následné spokojenosti každého zákazníka. Řídíme se etickým kodexem společnosti, který dbá na profesionalitu a ochotu ve vztahu k zákazníkům.

David Tureček - provozovatel

 

 

Děkujeme za přízeň.

Kdyby ale cokoliv nebylo podle vašich představ nebo jste jen našli nějakou skulinku v e-shopu, prosím napište nám to. Jsme tu přeci mimo jiné od toho, abychom se zlepšovali.

© 2020 Leginy.cz - Všechna práva vyhrazena