❤ Slavíme narozeniny! ❤ Nezmeškejte dnes narozeninovou slevu 15 %. Použijte slevový kód "NAROZKY15" 🥰
Logo
Volejte
V pracovních dnech od 8:00 do 18:00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Zbývá ještě 2 000 Kč do dopravy ZDARMA
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

 

E-shop Leginy.cz je online obchod s okouzlujícími legínami. S touto specializací jsme největší a nejstarší v Česku. První kousky jsme vám začali posílat už v roce 2012 a od té doby máme tisíce nadšených zákazníků. Mezitím jsme získali řadu ocenění a napsali o nás nejčtenější magazíny pro ženy. Pokud nás ještě neznáte, prolomte ledy i vy.

Protože neustále rosteme a vy hledáte vhodné kombinace s legínami, pod svá křídla jsme vzali i podobný sortiment, jako jsou třeba topy. Nově u nás proto najdete celou škálu trendy oblečení i doplňků.

Všechno zboží máme přímo na našem skladě, takže nečekáte dlouhé dny na odeslání balíčku. Protože vás máme rádi a kvůli vám Leginy.cz fungují, v každé zásilce najdete něco navíc.

 

Požadavky na kvalitu zpracování vzrůstají, čehož si dobře všímáme. Je to jen dobře.

Měřítkem našeho úspěchu je projevená míra důvěry a následné spokojenosti každého zákazníka. Řídíme se etickým kodexem společnosti, který dbá na profesionalitu a ochotu ve vztahu k zákazníkům.

David Tureček - provozovatel

 

 

Děkujeme za přízeň.

Kdyby ale cokoliv nebylo podle vašich představ nebo jste jen našli nějakou skulinku v e-shopu, prosím napište nám to. Jsme tu přeci mimo jiné od toho, abychom se zlepšovali.

© 2023 značky Leginy | Všechna práva vyhrazena